اخبار کوتاه

سرنوشت ریپل در دادگاه چه خواهد شد، شکست یا پیروزی؟

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

اسنادی به‌ تازگی کشف شده‌اند که نشان می‌دهند یکی از مقامات سابق کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) آمریکا دارای تضاد منافع بوده و اگر این موضوع ثابت شود، می‌تواند مانع بزرگی برای کمیسیون SEC در پرونده‌اش علیه ریپل باشد.
کمیسیون SEC از سال ۲۰۲۰ درگیر یک نبرد قانونی علیه شرکت بلاکچینی ریپل است که طی آن، ریپل و دو تن از مدیران آن به فروش توکن‌های XRP در قالب اوراق بهادار ثبت‌نشده متهم شده‌اند.
حال، گزارش شده که بر اساس اسناد جدید، ویلیام هینمن، مدیر سابق امور مالی کمیسیون SEC دارای تضاد منافع بوده و نباید در سال ۲۰۱۸ در مورد اتریوم اظهارنظر می‌کرد. در آن زمان، هینمن اعلام کرده بود که اتریوم (ETH) و معاملات آن، اوراق بهادار نیستند.
طبق گزارش‌ها، هینمن باید به دلیل «منافع مالی مستقیم» و نامشخص خود با شرکت حقوقی Simpson Thacher & Bartlett که یکی از اعضای اتحادیه سازمانی اتریوم (EEA) است، از صحبت در مورد اتریوم خودداری می‌کرد. هینمن قبل از پیوستن به کمیسیون SEC در Simpson Thacher & Bartlett کار می‌کرد و در سال ۲۰۲۱، دوباره به این شرکت پیوست.
به گفته وکیل جان دیتون، شکست احتمالی هینمن می‌تواند کل پرونده SEC علیه ریپل را به خطر بیندازد. گفته می‌شود اگر چنین اتفاقی بیفتد، ریپل برنده قاطع این پرونده خواهد بود.

منبع کریپتو اسلیت

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا